ROK MAKİNA - HAKKIMIZDA

2011 yılında ROQ Firmasının Türkiye bayiliğine başladık ve geçen 8 yıl içinde hakkında en çok konuşulan baskı makinesi olduk.1999 Yılından beri ROQ tarafından üretilen Oval baskı makineleri şu an dünya da çalışan en iyi ve seri emprime baskı makineleridir.

Vale do Ave’nin merkezinde yer alan S.ROQUE Maquinas e Tecnologia Laser S.A., 50.000 metrekareye yakin bir alanda üretim yapmaktadir.

Su an 480 çalisaniyla tekstil baski makinalari gelistirilmesi ve diger ekipmanlariyla kaliteli ve basarili üretim yapan bir firma olmanin gururunu yasamaktadir. Çalisanlarinin profesyoneller olmasi ve firmanin üretim olanaklari olarak son teknoloji ekipmanlarla donatilmis olmasi konsepte ve ürün tasarimina yansimaktadir.

Üretilen ekipmanin otomasyonu ROQ’un kendi uzmanlasmis ekibi tarafindan sektör ihtiyaçlari ve kalite gereksinimleri çerçevesinde yapilmaktadir.

Portekiz pazarinin tamamina yakinina ürün saglama basarisi gösterdikten sonra baski ve paketleme konusunda 13 ayri makine üreten firmamiz, Ispanya, Fransa, Italya, Ingiltere, Almanya, Hollanda, Isveç, Romanya, Güney Afrika, Fas, Tunus, Angola, Türkiye, Kuveyt, Hindistan, Rusya, Bulgaristan, Brezilya, Arjantin, Peru, Honduras, El Salvador ve Amerika gibi ülkelere makine satmayi basarmistir.

S.Roque felsefesi:

Misyon:

 • Giderek küresellesen ve rekabetçi bir ortamda, S.Roque, yeni ve farkli ürünlerini, müsteri sadakati,satis sonrasi servis profosyenelligi ürün kalitesi ile sunmaktadir.
 • Misyonumuz, müsterilerimizin gerçek ihtiyaçlarini karsilayacak makineleri,ancak bu gelismelerin sürekliligini göz önünde bulundurarak  gelistirmek ve üretmektir
 • Tedarikçilerimiz ile firmamizin gelecegini de düsünerek iyi ve daim ortakliklar kurariz.

Vizyon:

 • ArGe ve insan kaynaklari egitimi üzerinde güçlü bir odaklanma, karakterimiz de kalite ve verimlilik ile,alanimizda uluslar arasi lider olmayi amaçliyoruz.
 • Temelimizi saglamlastirarak büyüyoruz

Degerler:

 • Sirket çalisanlari, is ortaklari, tedarikçileri ve müsterileri için ahlaki ve etik ilkeler içinde hareket ediyoruz
 • Her zaman onlarin memnuniyeti ve sadakatini artirmak için müsterilerimizin çikarlari dogrultusunda hareket ediyoruz.
 • Ekip çalismasi.
 • Yeterlilik ve kalite.
 • Çevresel inovasyon ve güvenlik

Insan Kaynaklari:

 1. Roque en büyük güçlerinden biri, etkin bir sekilde degisim ve sorunlarin çözümleri için mümkün olan en iyi ekibe sahip olmasidir.Biz kolektif ve bireysel olarak ekip çalismasina inaniyoruz. Insan Kaynaklari olarak,sirketimizin basarisi için en büyük sorumlulardan oldugumuzun bilincindeyiz.Bu nedenle çalisanlarimizin ihtiyaçlari dogrultusunda degisik zamanlarda egitimler düzenliyoruz.

Lider bir konuma sahip olmak için,bizimle çalismak isteyen ekibimizi,hirsli ve dinamik bir çalisma ortaminda bulunmak isteyen kuruyoruz.Biz kisileri seçerken,her isin ihtiyacina göre dogru beceri sahiplerinden seçiyoruz.Çalisanlarimizin motivasyonu nu arttirmak için,sirketimizin gelisimine katkilarini ödüllendiriyoruz.

Nitelikli, motivasyonu iyi ve ilgili insanlar ekibimize katilmak için her zaman bize ulasabilirler.

Tesisler ve Kaynaklar:

Girisimciligimize ve hirsimiza esit olarak,tesislerimiz ve kaynaklarimiz bulunmaktadir.Tesislerimizde müsterilerimiz tarafindan talep edilen kalite ile üretim için,kalifiye ve motive uzman ekibimizin kontrolünde hassas kesim ekipmanlari vardir.

Altyapi:

Yaklasik 8.500 m2 kapali alandan olusan iki bölümde makinelerimizin imalati yapilir

 • Kaynak bölümü
 • Talasli Imalat / Boyahane / Montaj / Sevkiyat
DETAYLI ÜRÜNLERİMİZ İLE İLGİLİ KATALOGLARIMIZI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tıklayın